Travesti:  Istanbul - Ankara - Izmır - Antalya

En geniş kapsamlı Ankara, Antalya, Izmır, Istanbul vb. Şehirlerinde bulunan Marjinal Travesti blog portalı.

Travestilerin Sezgileri Kuvvetlimidir?

Travesti, Travestiler, İstanbul Travesti, Travesti İstanbul, Şişli Travesti, Fulya Travesti, Travesti Modeller.

Mutluluğa giden yollarda istanbul travestileri karşımızda.

Eğer sezgi hayatınızı geliştirmek için büyülü bir yeteneği vardır olduğunu biliyor muydunuz? Biz genellikle ailemizi ‘arkadaşlar’ ve çocuklar ‘tavsiyeleri dinlememiş, ama bizim sezgi dinlemek asla. Biz iç sesini dinlemek için başarısız çünkü birçok hata işlemek. Kendi sezgi bana her zaman benim nefsinde dinlemek iddia edemez ama, farklı sorunlar üstesinden yardımcı oldu – sezgi zamanlarda zor. Sezgi size anlatmaya çalışıyor şeyler yorumlama yanı sıra kolay değildir. Sen kendi iç sesini dinlemek ve iç benlik size zor bir durumla karşı karşıya her zaman anlatmaya çalışıyor olup bittiğini öğrenmek için öğrenmek gerekir.

Sezgi gücünü hafife almayın – sizin yararınıza kullanabilirsiniz. İşte sezgi size anlatmaya çalışıyor en önemli şeylerden bazıları şunlardır:

Günümüzde Yaşayın

Dün dündü ve yarın yarın olacak. Sizin iç ses, her gün bu konuda size çalışıyor. Geçmişteki hataların üzerinde konut yararlı olabilir ama durdurmak için zaman bilmeli. Eğer gün boyu geçmiş düşünmek, bu bir kırmızı bayrak. Ne olursa olsun dün ne oldu, onu unutun. Geçmiş hatalardan ve hatalarından öğrenin ve hareket.

Bunu yarın ne hakkında harika … ama, Dünden hakkında endişelenmeyin söyleyebiliriz? Yarın endişesi ya da gelecekteki olaylar hakkında hayal tüm akşam geçirmek musunuz? Bu gelecek için bazı planlar yapmak için tamam, ama yarın ne olacak biliyor, bu yüzden endişe bitmiyor.Mutluluğun anahtarı şimdiki yaşamaktır. Iç sesine geçmiş olaylarla ilgili zaman harcıyorsun gibi hissediyorum her zaman dinleyin. Bu akıllı bir karar vermek için yardımcı olacaktır.

Kızgınlık kurtulun

Milyonlarca insan kızgınlık hayatlarını mahvetti söylüyorlar. Eğer öfke, nefret ve kıskançlık ile bunalmış iseniz, iç sesinizin size söylemek istediği dinlemek için birkaç dakikanızı ayırın.Şansını sezgi size kızgınlık ve sahip tüm olumsuz duygu ve düşünceleri kurtulmak anlaşılacağı vardır. Kızgınlık senin ilişkiler, verimliliği, güven ve mutluluk berbat edebilir. Eğer dargın hissediyorum zaman hayattan zevk zor – İç ses anlar.

Hayallerinin peşinden git

Eğer aniden sezgi size hayallerinizin peşinden gitmek korkmamalı söylemeye çalışıyor ne olursa olsun, gönüllülük, işinizi bırakarak yeni bir hobi düşkünlük düşünmeye başlarsanız. Sen ömrü ve ne yarın başınıza gelebilecek hakkında bilmek, bu yüzden Hayallerinizi ertelenmesi bitmiyor. Doğru yönde işaret edebilir, çünkü daha sık iç sesinizi dinleyin.

Dikkat et

Benim sezgi bugün evde kalmak ya da benim gezi geciktirmek için daha iyi olduğunu söylüyor, ben her zaman yaparım. Ben sezgi birçok tehlikeli durumlarda insanları kurtarmak inanıyorum.Biz tehlikeyi her zaman kaçınmak edemez ve bazen iç ses sessizlik tutar. Eğer bir tarih oluyor riskli bir şey başka bir şehre ya da ülkeye ya da yatırım için seyahate çıkmadan önce kötü bir his var Ama eğer, bunu yapmadan önce iki kere düşünmek en iyisidir. Sezgilerinizi güvenin ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Toksik ilişkinin gidelim

Biz yansımaları korku çünkü çoğu zaman toksik ilişkiler içinde kalmak. Zehirli ilişkiler yarardan çok zarar yapabilirsiniz. Eğer aşk ilişkisi ya da dostluk mutsuz hissediyorsanız, bunu tanımak ve break up. Onu almak zor bir karar. Ailen, arkadaşlar ve iş arkadaşları dinlemek yok. Sizin iç ses burada tek bir yardımcıdır.

Dürüst ol

Yalan kötü bir fikir. Bu stres ve korkunç sorunlar bir sürü neden olur. Biz bunu yapması gerektiğini hissediyorum çünkü bazen yalan. İçinizdeki ses, bu durumda dürüst olmak gerekirse size söylüyorum Ancak, bunu takip edin. Dürüstlük bugünlerde nadir bir şey. Bu dürüst olmak gerekirse daha yalan söylemek kolay. Ancak, her zaman durumu değiştirmek ve kompulsif yalan alışkanlığı kırmak olabilir.

Travestiler ve yakınlıkları hakkındaki yazımızı okumak isterseniz buyrun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Travesti:  Istanbul - Ankara - Izmır - Antalya © 2019
error: Content is protected !!