Travesti:  Istanbul - Ankara - Izmır - Antalya

En geniş kapsamlı Ankara, Antalya, Izmır, Istanbul vb. Şehirlerinde bulunan Marjinal Travesti blog portalı.

Kıskanclık Travestiler de Huymudur?

Travesti için Kıskançlık duygusu güzel bir duygu değil, ancak sizin ilişki içinde kıskanç olmak güzel bazı durumlar vardır. Travestiler için Kıskançlık biz bazen kontrol edemiyorum doğal bir duygudur. Biz genellikle sebepsiz kıskanç olsun, ama eşiniz kıskanç olmaya neden olan bir şekilde davranır

En Güzel Kadınlar ve Travestiler Her Zaman Kıskançtır.

ise, duyguları ifade etmek konusunda suçlu hissetmiyorum. Travestiler açısından duygularınız hakkında bilmeli ve onun hatalarını kabul etmelidir. Kıskançlık çarptığında, bunun için bir neden var ve eşiniz bu nedenle hakkında bildirin emin olun. İyi iletişim, mutlu ve sağlıklı bir ilişki için anahtar. O kıskanç olmak aslında tamam olduğunda İşte yedi kat bulunmaktadır.

1. Başka Bir Kadına Çapkın Hisler Verdiğinde

Bir partiye veya başka herhangi bir sosyal toplantıda iseniz ve eşiniz travesti ise başka bir kadınla son derece çapkın olduğunu fark ederseniz, bu kıskanç olsun kesinlikle doğal. Travesti duygularını gizlemek etmeyin. Eşiniz size onun davranışlarını sevmiyorum biliyorum ama sakin bir şekilde yapalım. Travestiler gerekirse, ilk öfke serbest bırakmak için birkaç derin nefes alın. Yapmak istediğiniz son şey ağlamaya ve çığlık ve gününüzü veya akşam berbat etmektir.

2. Başkaları Senin Hakkında Bir Şeyler Öğrenmek İstediği Zaman

Eğer bir travesti ilişki içinde olduğunuzda, size diğer önemli hakkında her şeyi bilmek istiyorum. Travestinin arkadaşları, iş arkadaşları veya komşuları eşinizin hayatı hakkında bazı önemli gerçekleri öğrenmek zaman acı veriyor. Bu kıskanç hissetmek tamam. Sonuçta, neden onun arkadaşları bu gerçekler hakkında bilmek ve değil yapmalıyım? Travesti sana bu konuda bir şey söylemedim, ama bir anektod dışında bir dağ yapmazlar neden eşiniz değildir. Belki de bu konuda size unutmak, ya da belki o sana onu gizlemek için çok önemli bir nedeni vardır.

3. Ona Hobiymiş Gibi Yaklaştığında

Travesti Size ortak iş yaptığı zaman tüm harcıyor, bu kadar kıskanç hissediyorum şaşırtıcı değil. Bu işinizi ya da hobi sevmek harika olsa da, aynı zamanda aile ve arkadaşlar ile zaman harcamak gerekir. Eşiniz ile görüşmek ve iyi bir iş-yaşam dengesi bulmak için ona yardım et. Onu seviyorum ve onunla daha fazla vakit geçirmek istiyorum. Travestiye söyle O mutlu bir hayat yaşamak için bazı yaşam tarzı değişiklikleri yapmak gerekiyor.

4. Kendisini Umursanmıyormuş Gibi Hissettiğinde

Eğer zor zamanlarda başa çıkmak için çalışıyoruz onun mutlu ve başarılı bir gün, hakkında travesti övünmek İşitme, her zaman zordur ve kıskanç hissediyorum tamam. Tabii, eşinizin başarısı için mutlu olmalı, ama sen ve senin sorunlarına umurumda değil eşiniz gibi hissediyorum, eğer kırmızı bir bayrak var. Sadece onun için mutlu olduklarını söyle, ama şimdi iyi hissetmiyorum bazı ciddi sorunları var.

5. Çok Seyehat Ettiğinde

Travesti bir seyahatkeş ise, büyük ihtimalle o bir ayda en az bir kez yeni yerler ziyaret vardır. Eğer zamanınız yoksa ya da sadece seyahat için göze alamaz, kıskanç hissedebilirsiniz, ve aynı zamanda kötü ve iyi bir duygu. O sizi seviyor ve size umurunda Yine, eğer o sensiz yere gitmek asla. Senin kıskançlık ilişkinizi mahvetmesine izin vermeyin, neden birlikte ömür boyu yolculuk için tasarruf değil? Sen müthiş bir deneyime sahip ve ilişkinizi artıracaktır.

6. Pahalı Şeyler aldığında

Travestiler sizden daha fazla para yapar ve (senin gibi) o ucuz şeyler satın asla, bu tür kıskanç bir süper serin akıllı telefon ya da marka giysi satın göze alamaz hissediyorum tamam. Eğer yalnız kıskançlık başa çıkmak zorunda olduğunda bu bir durumdur. Travesti kim için seni seviyor, unutmayın. O ucuz şeyler giymek söylemek etmezse, endişelenmenize gerek yoktur.

Travestilerin altıncı hislerini anlatan yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Travesti:  Istanbul - Ankara - Izmır - Antalya © 2019
error: Content is protected !!